Prof. Rimvydo Jasinavičiaus asmeninių finansų valdymo ir gausinimo e. knyga:

PINIGŲ PASAULIO PASLAPTYS

KURIŲ NEŽINOJIMAS SKURDINA KIEKVIENĄ MŪSŲ

Tai unikali 33 psl. knyga apimanti visus būtinus asmeninių finansų valdymo etapus. Suteikiame Jums progą įsigyti visą e. knygą (PDF formatu) iš karto

+ DOVANŲ GAUSITE ŠIOS KNYGOS AUDIO VERSIJĄ, KURIOS KLAUSYTIS GALĖSITE TELEFONU, AUTOMOBILYJE AR KOMPIUTERYJE:

TIK UŽ:

7,95 EUR
(19,95)

* Tik audioknygos kaina šiuo metu 6,95 eur.

ĮSIGYTI EL. KNYGĄ(PDF IR AUDIO FORMATU)

Šiuolaikiniai pinigai turi kažkokių paslaptingų savybių, kurios suteikia jiems ypatingų galimybių visokiais būdais išsprūsti iš daugelio žmonių rankų, piniginių, taupyklių ir sukelti jų nuolatinį trūkumą. Tas amžinas pinigų stygius sukelia stiprų potraukį ir priklausomybę jiems. Daugeliui žmonių pinigai reikalingi tik tam, kad už juos jie kažką ir skubiai nusipirktų. Šie sunkiai valdomi norai pagimdo asimetrinius finansinius rezultatus: kuo stipriau siekiama pinigų, tuo mažiau jų turima.


Kiekvienam šiuolaikiniam žmogui, stokojančiam pinigų savo normaliam gyvenimui užtikrinti, būtina tvirtai pasirinkti: ar, apsiribojus turimo finansinio išprusimo lygiu, toliau kentėti nuo stiprėjančio finansinių problemų poveikio, ar patobulinus savo finansinį intelektą, iš esmės pagerinti savo finansinę ateitį.


Apie šiuolaikiniame finansų pasaulyje egzistuojančias problemas, jų priežastis bei poveikį žmonių gyvenimams yra pasakojama šioje knygoje. Daugelis čia išsakytų minčių yra sukauptos ir patikrintos autoriaus asmenine patirtimi per pastaruosius 25 metus. Šioje knygoje autorius nori atkreipti visų skaitytojų dėmesį į esminius tiesos apie pinigus ir jų pasaulį požymius. Kartu noriu padėti jiems išvengti daugelio apmaudžių ir brangiai jiems kainuosiančių klaidų.


Ši knyga tai įvadas į gana paslaptingą pinigų veikimo pasaulį, kuris vadinamas finansų pasauliu. Jame naudojama sava specifinė kalba bei specifinės veiklos taisyklės. Jokioje srityje, jokioje veikloje ar žaidime laimėti neįmanoma, nesuprantant tos kalbos ir nesilaikant tų taisyklių. Be reikiamo lygio finansinių žinių ir gebėjimų sėkmingai jomis pasinaudoti, žmogus pasmerktas gyventi finansų pasaulio užribyje. Su juo tas pasaulis elgiasi kaip su pašaliečiu: provokuoja pasidaryti klaidų ir už jas skaudžiai finansiškai baudžia.


Knygoje pateikiami argumentai, kodėl ir ką reikėtų pakeisti savo mąstyme, finansiniame mentalitete bei jo inicijuojamuose veiksmuose, kad būtų išvengta daugelio ir dažniausiai daromų klaidų. Todėl ši knyga skiriama tik tiems, kurie ateityje nori turėti ženkliai didesnės sėkmės, valdydami savo pinigus...

DETALUS ŠIOS E. KNYGOS TURINYS:

ĮSIGYTI EL. KNYGĄ DABAR(PDF IR AUDIO FORMATU)

*Po apmokėjimo neuždarykite lango - būsite nukreipti į specialią formą, kurią užpildę gausite savo e. knygą į nurodytą el. paštą.
** Mokėjimas per Paysera. Dėmesio - nebūtina turėti asmeninės Paysera sąskaitos - tęsiant mokėjimą galėsite pasirinkti bet kurį 
banką teisioginiam internetiniam apmokėjimui.

NORITE EL. KNYGĄ GAUTI NEMOKAMAI?

Spręskite prof. Rimvydo Jasinavičiaus asmeninio finansų išprusimo testus, po kurių gausite vis kitą el. knygos dalį!
Pirmasis mini testas, kurį sudaro tik 6 klausimai, yra čia:

ATLIKTI TRUMPĄ APKLAUSĄ

Gerbiamieji, pristatome prof. Rimvydo Jasinavičiaus specialią mokymų programą sumaniems žmonėms, kurie siekia išmokti planuoti, valdyti bei investuoti savo asmeninius finansus taip, kad šie kuo greičiau pasiektų savo finansinę laisvę ir nepriklausomybę.
Plačiau apie šią programą:

TURTĖJIMO AKADEMIJA

Kontaktai pasiteirauti:
rimvydas@turtejimoakademija.lt